top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

15 wspaniałych lat KMC. Zaczynamy świętowanie!

Jak już zapewne zauważyliście, na naszym portalu pojawił się nowy slogan: "15 wspaniałych lat". Wszystko to za sprawą 15. urodzin, które świętujemy w tym roku. Wspomniany przed chwilą tekst będzie naszym hasłem przewodnim na sezon 2023.

Portal KMC powstał w 2008 roku i jest najstarszym oraz najpopularniejszym portalem cyrkowym w Polsce. Tak piękna rocznica jak 15. urodziny, wymaga szczególnej oprawy, dlatego już teraz zarówno nasza strona www jak i profil na Facebooku przybrały odświętnego charakteru. Świętować będziemy do końca sezonu, organizując różne akcje specjalne.


W ciągu najbliższych miesięcy przypomnimy Wam m.in. nasze archiwalne wpisy i grafiki, nie obędzie się oczywiście bez podsumowań i konkursów specjalnych. Będą również wyjątkowe gadżety. Ale to tylko część z zaplanowanych przez nas atrakcji, które będziecie sukcesywnie poznawać. Jedno jest pewne - ten rok będzie należał do KMC! Gwarantujemy, że z nami będziecie wszędzie, zobaczycie wszystko i dowiecie się o wszystkim, bo KMC zawsze był wiodącym źródłem informacji, a 15. rocznica powstania motywuje nas jeszcze bardziej, by nie przepuścić absolutnie żadnej okazji do informowania Was o rzeczach ważnych i ważniejszych. 15 wspaniałych lat - czas start!

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page