Adriana Folco w Cyrku Zalewski
- Boss

- 18 paź 2025
- 1 minut(y) czytania
Wielka dama cyrku europejskiego, Adriana Folco, zasiadła w jury 25. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej pod namiotem Cyrku Zalewski w Warszawie. W sobotnie popołudnie pod festiwalowym szapitem pojawili się też tradycyjnie między innymi Karol Strasburger i Henrika Bengtsson, dyrektor Cyrku Olympia.
Przypomnijmy, że Adriana Folco sama występowała na festiwalowej arenie Cyrku Zalewski. Było to w 2011 roku, kiedy Aneta i Kamil Zalewscy brali ślub. Wówczas Adriana prezentowała piękny pokaz swoich dwóch słonic. W późniejszych latach jej syn, Amedeo Folco wraz z nestorem rodu, śp. Amedeo Folco seniorem pojawili się na Festiwalu Talentów Cyrku Korona na warszawskim Bemowie.
Przypomnijmy, że w ten weekend pod namiotem Cyrku Zalewski w Warszawie trwają obrady jury i wręczenie nagród. Za tydzień ostatni festiwalowy weekend i ostatnie jubileuszowe spektakle.





Komentarze