top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Aqua Show Elements. Pierwszy raz w Polsce.

Polska długo musiała czekać na alternatywną wersję cyrku, tylko dla dorosłych. Od dekad mają ją już Niemcy. Mają Szwajcarzy i Amerykanie. Teraz także Polacy, a to wszystko za sprawą Państwowego Cyrku Ukraińskiego z siedzibą w Kijowie.


Waterland przy okazji klasycznych spektakli dla całej rodziny będzie prezentował także erotyczne show "Aqua Show Elements" przeznaczone tylko dla pełnoletnich widzów. Będzie je można zobaczyć w Radomiu, Kielcach, Częstochowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Białymstoku i Chorzowie.


Nie ulega wątpliwości, że za sprawą narodowej grupy cyrku ukraińskiego od roku mamy wreszcie szansę zobaczyć w Polsce cyrk kompletny i profesjonalny, taki w którym jest i oprawa, i technika, i poziom, a nie tylko światła, albo tylko dobre numery, bo w dzisiejszych czasach cyrk na poziomie oznacza posiadanie wszystkiego na poziomie na raz - sam program nie wystarczy, sam namiot nie wystarczy, same światła nie wystarczą. Nie dziwi więc fakt, że opinie polskich widzów o trupie z Ukrainy są tak pochlebne.


718 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page