top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Circus Krone powraca w trasę. Kto wystąpi?


W minionym tygodniu niemiecki Circus Krone ogłosił powrót do objazdowych występów i to już od sierpnia. Spektakl zatytułowany jest "Stars in der Manege" i nawiązuje do najlepszych tradycji cyrkowych.


"Krone" znów będzie podróżował z największym mobilnym namiotem cyrkowym na świecie i gromadą zwierząt, bowiem jak mówią organizatorzy - w tym przedstawieniu to zwierzęta będą osią całej opowieści. Sama nazwa "Stars in der Manege" nawiązuje do telewizyjnego programu jaki przed wieloma laty kręcono właśnie w "Krone". Tak wtedy jak i teraz widzowie zobaczą najwybitniejsze występy cyrkowe.


Pojawią się lwy, tygrysy, wyższa szkoła jazdy konnej, pass de deux i inne pupile z wesołej gromadki "Krone". Ponadto grupa Khadgaa zaprezentuje akrobacje siłowe, Trupa Mustafa Danguir 7-osobową piramidę na wysokiej linie poziomej, a Team Non - Stop ewolucje na batucie. Nagrodzone w Monte Carlo Duo Flash of Splash zachwyci widzów akrobacjami na sztrabatach, a cały program "zepnie" Teatr Akrobatyczny Bingo z Ukrainy. Bawić będzie Mr. Lorenz.


Specjalnie na potrzeby widowiska zostały uszyte kostiumy. Ceny biletów zaczynają się już od 16 euro. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Hannover.

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page