top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cyrk i opera w jednym miejscu


Cyrk potrafi być sztuką najwyższych lotów i od lat udowadnia to m.in. rodzina Richter z Węgier. Na dowód tego, po raz kolejny cyrk i opera połączą swe siły, by zaprezentować wspólne, wspaniałe show o najwyższych doznaniach artystycznych.


Już 14 sierpnia w namiocie Magyar Nemzeti Cirkusz w Balatonlelle zostanie wystawiona operetka w której pojawią się zarówno głosy operowe jak i jeźdźcy na koniach - rodzina Richter. Za całość przedsięwzięcia odpowiada Levente Moravetz, reżyser spektaklu, które już w 2004 roku było wystawione przy współpracy z rodziną Richter. Wówczas gwiazdą wieczoru był Florian Richter. Kilka lat później, Buch Tibor, jeden ze śpiewaków, pojawił się w spektaklu Richter Florian Cirkusz. Teraz dwa wielkie światy kultury spotkają się ponownie w jednym miejscu - nad Balatonem.


Warto podkreślić, że wydarzenie już od kilku tygodni reklamują oddzielnie plansze PCV wydrukowane specjalnie na ten jeden wieczór. Rozwieszone są w całym Balatonlelle obok plansz MNC reklamujących standardowe występy cyrku w tym mieście.

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page