top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Mr. Gerald Cirkusz ogłasza plany na rok 2023. Lato spędzi w Hajduszoboszlo


Węgierski Mr. Gerald Cirkusz wyrusza w nowy sezon 2023. Premierowe spektakle zagra tam, gdzie zakończył poprzedni sezon - w Dabas pod Budapesztem w dniach 16 - 19 marca. Następnie cyrkowe miasteczko przeniesie się do Dunaujvaros (23 - 26 marca).


"Mr. Gerald" ogłosił także wakacyjne plany. Lato znów spędzi w węgierskim kurorcie basenowym - Hajduszoboszlo, a jego występy będzie można podziwiać od 27 czerwca aż do 3 września codziennie o 20:15 .


W tym roku Mr. Gerald Cirkusz zaprezentuje swoim widzom jeszcze bardziej spektakularne oświetlenie, które gdy tylko je się zobaczy po prostu zwala z nóg! W programie zobaczymy same mocne numery z adrenaliną - koło śmierci, kulę śmierci, deskę (Faith of love), stójki (Sophie Alton), hula-hoop (Cindy Beautour), sztrabaty w duecie (Duo Life), żonglerkę w wykonaniu słynnego artysty Rafaela Gila no i oczywiście repryzy Mr. Geralda. To będzie naprawdę niesłychany spektakl, dlatego kto tylko ma szansę, niech przybywa w tym roku na Węgry, by odwiedzić Mr. Gerald Cirkusz i zobaczyć świeże spojrzenie na cyrk z poszanowaniem tradycji.

109 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page