top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Podsumowanie roku 2020 dla Portalu KMC


Jak co roku w ostatni dzień grudnia pora na podsumowanie minionych 12 miesięcy dla Portalu KMC. Jaki był ten kolejny rok działalności najbardziej cyrkowego portalu w Polsce? Zapraszamy do lektury krótkiego artykułu.


W roku 2020 na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy aż 552 artykuły. O tym, że był to dla nas niezwykle pracowity i owocny rok świadczy fakt, że w roku 2019 opublikowaliśmy aż 200 newsów mniej! Wtedy było ich 350. Takie liczby robią wrażenie zważywszy na to, że wśród ponad pół tysiąca newsów były relacje z cyrków polskich i zagranicznych, wywiady, bieżące informacje, ciekawostki, konkursy, analizy, rankingi i wiele innych!


Rok 2020 choć ciężki i w dużej mierze bez żadnych występów cyrkowych, dla nas wcale nie był stracony. Przeprowadziliśmy wywiady z największymi gwiazdami świata cyrku takimi jak Trio Without Socks, Vlad Olandar, Rafael de Carlos, czy Duo Zavatta.


Nie brakowało także konkursów z przeróżnymi nagrodami. Rozdaliśmy długopisy, ulotki, plakaty, kubki, foldery i wiele innych. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za udział!


Rok 2020 był dla nas przełomowy. Po 12 latach zmieniliśmy adres strony jak i domenę. Dzięki temu dziś możecie nas podziwiać w jeszcze lepszej i jeszcze bardziej profesjonalnej formie. Dostaliśmy w związku z tym od Was mnóstwo słów uznania, a za każde z osobna dziękujemy.


Ogromną popularnością, zwłaszcza w ostatnich dwóch miesiącach, cieszyły się nasze publikacje archiwalnych materiałów cyrków polskich sprzed 15 - 20 lat. Biły one rekordy odsłon i taka forma prezentowania historii niezwykle przypadła Wam do gustu.


Taki to był rok. Rok pełen ciekawych, w 101 % cyrkowych treści na KMC. Ogromny wkład w formę portalu mieliście przede wszystkim Wy! To właśnie nasi Czytelnicy podsuwali nam kolejne pomysły, wysyłali nowinki ze świata cyrku, zdjęcia, filmy, archiwalne materiały. Bez Was portal nie funkcjonowałby tak świetnie jak funkcjonuje i nie byłby dla wielu internautów numerem jeden w Polsce.


Dziękujemy, że i ten ostatni dzień starego roku jesteście z nami, że nas czytacie i, że jesteście aktywni. Mamy nadzieję, że w roku 2021 jeszcze chętniej będziecie nas odwiedzać i wciąż z takim samym zapałem angażować się w życie strony. Szampańskiej zabawy!

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page