top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Podsumowanie roku 2023 dla Portalu KMC


Nadszedł czas podsumowania kolejnego mijającego roku dla Portalu KMC. Takich artykułów było wiele, bo piszemy je tradycyjnie co roku. I w tym będzie podobnie. Warto zebrać wszystkie istotne informacje w jednym miejscu.


Od stycznia opublikowaliśmy 294 artykuły i wstawiliśmy 124 filmy na Youtube. To dla nas szczególnie ważne statystyki, ponieważ właśnie to są nasze główne narzędzia za pomocą których pokazujemy Wam cyrkowy świat, przedstawiamy cyrki i klimat w nich panujący. Tysięcy zdjęć jakie zaprezentowaliśmy tego roku nie sposób zliczyć...


TOP 3 najchętniej czytanych artykułów w tym roku to:


Rok 2023 był dla nas szczególnie ważny oczywiście z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia, zwłaszcza gdy pomyślimy sobie o ilu ważnych rzeczach przez cały ten czas informowaliśmy Was, ile zdjęć i materiałów wideo dostarczyliśmy, ile rąk uścisnęliśmy na placach. Ale najpiękniejszym w tym wszystkim jest fakt, że wciąż nas czytacie, odwiedzacie i, że wciąż jesteście żywo zainteresowani tym, co dzieje się na stronie. Dziękujemy!


W ciągu ostatnich 12 miesięcy spotkaliśmy się z wieloma świetnymi ludźmi - fanami, artystami, dyrektorami, obsługą techniczną i administracją. Wszystkim po kolei dziękujemy za dobre emocje i ciekawe rozmowy. Bez Was sezon nie byłby taki jaki był!


Rok 2023 był też rokiem wytężonej pracy i współpracy z wieloma cyrkami, którą nie zawsze było widać bezpośrednio na portalu, bowiem były to różnego rodzaju grafiki informacyjne, kwestie związane z Facebookiem, czy też folderami. Cieszymy się, że również w ten sposób mogliśmy zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku cyrkowym.


My już teraz patrzymy wprzód, na kolejne 12 miesięcy, które przed nami. Znów postaramy się dostarczyć Wam jak najwięcej newsów i informacji, odwiedzić i sfotografować jak najwięcej cyrków, wciąż rozwijać i udoskonalać portal. Jesteśmy też, jak zwykle, otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Pierwsze świeżutkie materiały w roku 2024 dostarczymy Wam już w styczniu. Luty będzie niewątpliwie jak zawsze miesiącem podczas którego "wypłynie" najwięcej informacji dotyczących nowego sezonu w Polsce, a później machina będzie się rozpędzać coraz bardziej. Bądźcie z nami w nowym roku!


Chcemy też życzyć Wam wszystkiego co najlepsze i wymarzone na nowy rok 2024. Wszelakiej pomyślności no i oczywiście dużo, dużo zdrowia!

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page