top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Pogodowy armagedon w Pilźnie, a na widowni komplet publiczności

Dzisiaj polski Cyrk Arena zgromadził komplet widzów w 5-tysięcznym Pilźnie na Podkarpaciu, a wszystko to w ekstremalnych warunkach pogodowych - lało tak, że w pewnym momencie cyrk został zalany. Jakby tego było mało, w Pilźnie 23 czerwca gościł Cyrk Imperial Show.


Już na wpuszczaniu ostro padało, ale bez względu na to przed kasą ustawiała się coraz większa kolejka. W efekcie pod namiotem zasiadł komplet widowni. Podczas trwania spektaklu nad cyrkiem przeszła potężna ulewa, a woda wdarła się nawet na arenę. W pewnym momencie nawet muzyka była słabo słyszalna. Mimo tych ekstremalnych warunków radę dała załoga jak i artyści. Kto wie, może był to najtrudniejszy program w Cyrku Arena w tym sezonie.


Ale w Cyrku Arena publiczność dopisała nie tylko w Pilźnie. Również komplet widzów zjawił się dzień wcześniej w Tuchowie. Pełno było także we wtorek i poniedziałek, a w Nowym Sączu w niedzielę pod namiotem zasiadły dwa komplety widowni.


W cyrku nowości. Jak już zapewne wiecie, nowe okleiny zyskała kasa cyrkowa. Została także oklejona ciężarówka cyrkowa. Zdjęcia tych zmian znajdziecie poniżej. Jeszcze dziś na naszym portalu relacja z występu Narodowego Polskiego Cyrku Arena w Pilźnie.102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page