top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

'Polski' plakat niemieckiego cyrku

Niemiecki rodzinny Circus Alex Kaiser podróżujący od wielu lat po Austrii po zluzowaniu obostrzeń w tym kraju rozpocznie swoje tournee 2021 26 maja w miejscowości Ried. Miło nam poinformować, że na nowym plakacie znajdują się wyłącznie fotografie naszego autorstwa.


Jako pierwszy portal cyrkowy w Europie prezentujemy poniżej nowy plakat 2021. Pragniemy podkreślić, że wszystkie widoczne na nim fotografie poza grafikami wygenerowanymi komputerowo (tj. konie, klaun i logo) są zdjęciami naszego autorstwa wykonanymi w sierpniu 2020 roku w Innsbrucku. To wielkie wyróżnienie zarówno dla naszego portalu jak i dla całego polskiego środowiska cyrkowego. Dziękujemy serdecznie i życzymy, tak dyrekcji jak i artystom, wybornego sezonu 2021.


Polskich akcentów jest więcej. Afisz zaprojektował bowiem, i to z ogromnym powodzeniem, Mikołaj Napiórkowski.


W tym roku pod namiotem Circus Alex Kaiser będzie można zobaczyć dokładnie identyczny program jak rok temu, a to dlatego, że przez najbliższe kilka miesięcy cyrk będzie przemierzał drugą połowę Austrii (w stronę Wiednia i Grazu), w której nie gościł w minionym roku. Hasłem przewodnim jest: "We are family".


125 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page