top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Richter Florian Cirkusz: w programie zostali tylko Richterowie

Duże zmiany w programie węgierskiego Richter Florian Cirkusz. Po zakończeniu występów w Zamardi nad Balatonem program uległ okrojeniu. Teraz zobaczymy w nim niemal wyłącznie "domowych" artystów.


Chodzi oczywiście o rodzinę Richter oraz współpracujących z nią artystów w ramach Trupy Kevina Richtera. W ich wykonaniu widzowie zobaczą deskę, ścieżkę akrobatyczną, pokazy konne, zwierząt egzotycznych, czy też słonia. Widzów bawi niezmiennie Klaun PomPom. Natomiast z widowiska zniknęli wszyscy dodatkowi artyści, zatem goście nie zobaczą już kuli śmierci ani człowieka rakiety w wykonaniu Diorios, diabolo i antypodów. W show bierze udział jedynie stała załoga Richter Florian Cirkusz, piosenkarka i orkiestra.


To dość drastyczne cięcie jak na Węgry mimo, że wszędzie indziej poza granicami tego kraju nawet taki okrojony program uznawany byłby za bardzo dobry. Taka a nie inna decyzja może oczywiście wynikać ze słabszego sezonu - Węgrzy bowiem przyzwyczajeni są do kompletów na widowni od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a już drugi rok z rzędu nie jest tak jak było zawsze. Richter Florian Cirkusz zakończy swój sezon wyjątkowo wcześnie - 24 października, podczas gdy Magyar Nemzeti Cirkusz będzie występował jeszcze w listopadzie. Także w tym miesiącu swój sezon kończył cyrk Floriana Richtera dopóki nie wybuchła epidemia. Tegoroczne tournee będzie drugim, po roku 2020, tak wcześnie zakończonym przez ten cyrk.86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page