top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rodzina Folco otworzy farmę słoni


Słynna włoska rodzina trenerów zwierząt Folco otworzy w przyszłym roku słoniowe ranczo. Więcej informacji na temat tej nowej inwestycji poznamy dopiero w roku 2021.


Adriana i Amedeo Folco w ostatnich latach występowali w znamienitych cyrkach takich jak "Humberto", "Richter Florian", czy cyrk w Mińsku. W swoim repertuarze mają nie tylko pokazy słoni, ale też koni i kucy. Na razie nie wiadomo czy rodzina Folco pojawi się na jakiejś arenie w przyszłym roku i czy tylko z pokazem koni. Lokalizacja rancza także nie jest znana. Być może będą to Czechy. Tam swój dom mają Folco.


W ostatnim czasie zakładanie cyrkowych parków safari stało się bardzo popularne. Wcześniej zrobili to już Richterowie oraz Elvis Errani. Znaczący wpływ na takie decyzje miała szalejąca epidemia w której prowadzenie parku zwierząt to nie tylko biznes pewny i tani, ale znacznie mniej stresujący i przynoszący być może mniejsze, ale regularne dochody. Cierpią z kolei na tym areny, bo kolejne pokazy zwierząt wypadają z obiegu, a nowe albo wcale nie powstają, albo powstają zbyt wolno.

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page