top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Spędź wakacje z KMC!


Rozpoczęły się wakacje. To zawsze bardzo ciekawy czas dla cyrków ponieważ zazwyczaj zmieniają one sposób reklamowania swoich widowisk, wychodzą bardziej "na ulicę", wiele placówek edukacyjnych jest zamkniętych i klasyczna reklama taka jak w roku szkolnym po prostu nie działa.


Z drugiej strony wakacje dla polskich cyrków zazwyczaj są całkiem niezłe. Zestawiając to z frekwencjami w Niemczech, Francji, czy Austrii, w Polsce zarabia się niezłe pieniądze. Co prawda w tym roku może być inaczej, ponieważ sezon jest mocno w kratkę. Poza tym w wakacje cyrki wybierają mniej oczywiste destynacje takie jak nadmorskie miejscowości, góry albo Mazury.


I my w wakacje nie zostawimy Was bez cyrku. Dlatego ten artykuł stanowi małą zapowiedź tego, co czeka Was na Portalu KMC w lipcu i sierpniu. Nie lubimy zapowiadać naszych przyszłych wizyt, ani prezentować jakichś harmonogramów ze względu na to, że dopóki nie pojawimy się w cyrku, wiele rzeczy jest palcem po wodzie pisanych. Ale tym razem zrobimy wyjątek, po pierwsze bo Was lubimy, a po drugie z okazji 15-lecia Portalu, które wciąż świętujemy.


W ten wakacyjny czas nie może nas oczywiście zabraknąć na Węgrzech. Odwiedzimy Magyar Nemzeti Cirkusz, Richter Florian Cirkusz i Mr. Gerald Cirkusz. Chcielibyśmy także pojawić się w zaprzyjaźnionym Circus Alex Kaiser. Ale zanim te wszystkie uciechy to czeka na nas Cirkus Humberto i jego rewelacyjny program. Mamy nadzieję, że dotrzemy też do Cyrku Europa. Cieszymy się podwójnie na myśl o tych wszystkich wizytach. Po pierwsze, że będziemy mogli zobaczyć wspaniałe widowiska cyrkowe i spotkać się z wieloma przyjaciółmi, a po drugie dlatego, że całą tą wspaniałą atmosferę i energię będziemy mogli przekazać i pokazać Wam na łamach naszego serwisu.


Z całą pewnością nie zabraknie zdjęć, relacji i filmów z tych wakacyjnych wizyt. Jesteśmy przekonani, że te treści będą ciekawe również dla Was, dlatego serdecznie zapraszamy Was do spędzenia lata z KMC!

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page