top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Witamy na nowym KMC!

Zaktualizowano: 9 paź 2020


Serdecznie witamy w ambasadzie cyrku, miejscu, w którym piszemy o pasji od pokoleń, w którym prezentujemy 100 % cyrku, dzięki któremu łączy nas cyrk, w którym śmiało możesz powiedzieć: "KochaM Cyrk!", witamy na Polskim Portalu Sztuki Cyrkowej KMC - Klub Miłośników Cyrku w zupełnie nowej, jeszcze lepszej odsłonie!


Od dziś to właśnie tu będziemy się spotykać i tak naprawdę wciąż robić to samo, czyli po prostu rozkoszować się sztuką cyrkową. Po blisko 13 latach działalności znajdujemy się w nowym miejscu, miejscu na miarę współczesnych czasów i współczesnych cyrków wyznaczając nowe trendy wśród nie tylko polskich, ale i środkowoeuropejskich stron cyrkowych!


To dopiero pierwsze dni naszej działalności w nowej odsłonie, musimy się dotrzeć, mówiąc kolokwialnie, dlatego będziemy Wam bardzo wdzięczni za wszelkie sugestie, propozycje, zgłoszenia dotyczące błędów i niedoskonałości. Będziemy to zmieniać na bieżąco. Oczywiście e-mail, wszelkie środki kontaktu i media społecznościowe pozostają bez zmian.

83 wyświetlenia2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page