top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

TRADYCJA przede wszystkim - poznaj nowy slogan KMC


W każdym sezonie kierujemy się innym hasłem przewodnim. Nie inaczej będzie także w tym roku. Właśnie dziś, 14 lutego, rozpoczęliśmy identyfikację z nowym sloganem portalu na rok 2021. Nowe hasło brzmi: "Tradycja przede wszystkim".


Naszym Czytelnikom niewątpliwie należy się pewne słowo wyjaśnienia. Dlaczego tak? Dlaczego "Tradycja przede wszystkim"? Może to zabrzmieć jak banał i wyświechtane hasełko, ale tradycja jest siłą cyrku. I właśnie na tym postanowiliśmy się skupić w tym sezonie. Na podkreślaniu roli tradycyjnego cyrku - ze zwierzętami, z trocinami na arenie, typową cyrkową muzyką, typowymi cyrkowymi numerami i ze wszystkimi pobocznymi aspektami towarzyszącymi temu przedsięwzięciu. Pragniemy wspierać z całych sił główny nurt sztuki cyrkowej, który przyczynił się do potęgi współczesnego cyrku na całym świecie i który upowszechnił występy cyrkowe na całym globie.


Tradycja to to na czym wyrośli nasi przodkowie, to wiedza i zdobyte doświadczenie, to poszanowanie dla pewnych wypracowanych zwyczajów i sposobu patrzenia na świat, to wreszcie uszanowanie dorobku poprzednich pokoleń i jego kontynuacja z nutą współczesności. Taki też jest współczesny tradycyjny cyrk i my chcemy go wspierać oraz promować jak tylko się da.


Do nowego sloganu użyto tradycyjnych folklorystycznych wzorów typowych dla Węgier, Polski i Moraw.


Dlatego w sezonie 2021 będziemy niezmiennie informować Was o najciekawszych klasycznych spektaklach i eventach. Planujemy kolejny raz przybliżyć Wam dosyć mocno węgierski świat cyrku poprzez wizyty, które czekają na realizację. Chcemy być na Słowacji i w Czechach, i prezentować dla Was relacje z tradycyjnych, rodzinnych cyrków słynnych rodów. Będziemy także oczywiście w tradycyjnych polskich cyrkach, tych, które warto będzie odwiedzić. Wszystko to znajdziecie na KMC w nowym sezonie 2021, który miejmy nadzieję wystartuje jak najszybciej. I pamiętajcie - TRADYCJA przede wszystkim!

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page