top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Waterland" wystąpi w Monachium


Cyrk na wodzie "Waterland" podbija kolejne europejskie kraje. Po Polsce i Finlandii czas na Niemcy! Ukraińscy artyści zorganizują tam zimówkę i powalczą o widzów z legendarnym Circus Krone...


"Waterland" zaprasza na Weihnachtscircus na wodzie. Od 13 grudnia do 14 stycznia w namiocie ustawionym na terenie festiwalowym przy Silberdistelstraße. Największym naturalnym konkurentem dla Ukraińców będzie legendarny Circus Krone oddalony od miejsca stacjonowania "Waterland" zaledwie o 9 kilometrów. Jak na Monachium to niewiele. Jednak tutaj trafiła kosa na kamień, bo "Krone" tak jak "Waterland" potrafi sprawić, aby jego reklama była widoczna dosłownie na każdej ulicy i w każdej dzielnicy stolicy Bawarii. Ponadto ma zwierzęta, które niemieccy widzowie po prostu chcą no i najważniejsze - doskonale rozpoznawalną markę.


"Waterland" jednak jest nastawiony na ostrą konkurencję z Circus Krone, bowiem bilety do niemieckiego cyrku zaczynają się od 19 euro, a cyrk na wodzie wypuścił symbolicznie tańsze wejściówki od 18,55 euro. Najdroższe kosztują 52 euro.


Jednak nie tylko te dwa cyrki będą w Monachium. Tradycyjnie będzie też Circus Baldoni Kaiser i Circus Sorento. Niewykluczone, że zjawi się jeszcze ktoś. Niedawno w Monachium po raz pierwszy od wielu lat gościł Teatr Cyrkowy Roncalli.

83 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page