top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Wow! To Cyrk Floriana Richtera!

Richter Florian Cirkusz zaprezentował zarys nowego spektaklu 2023. Nosi tytuł "Wow to niesamowite" (Wow ez fantasztikus). Szykuje się wielkie widowisko pod namiotem znanego Węgra!


Cyrk Floriana Richtera jako jedyny objazdowy cyrk na Węgrzech kultywuje tradycję obecności wielu egzotycznych gatunków zwierząt na jednej arenie, czym zachwyca fanów i widzów, i tylko umacnia swoją markę, którą bez wątpienia jest. Tym sposobem w programie znów zobaczymy słonicę Sandrę, a także wielbłądy, zebry, lamy no i oczywiście mnóstwo koni. Wystąpi także brazylijska grupa Diorios na motorach w kuli śmierci i południowoamerykański klaun. Premiera widowiska 2023 15 marca w Veresegyház.


"Florian Richter", choć słynie z pokazów z nowoczesną oprawą (muzyka, światło), wbrew pozorom jest bardzo konserwatywnym cyrkiem. Na jego arenie zawsze gości mnóstwo zwierząt, także egzotycznych. Zazwyczaj jest też stosunkowo klasyczny klaun. Za to program jak i materiały reklamowe zawsze mają w sobie powiew świeżości i "czegoś innego" w porównaniu do pozostałych cyrków.


82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page