top of page

Cyrk Arena

SIEDLCE ulica Sokołowska 12/06 | 17:00

SOKOŁÓW ulica Szkolna 13/06 | 17:00

WĘGRÓW ulica Polna 14/06 | 17:00

TŁUSZCZ Plac Targowy 15/06 | 17:00

WYSZKÓW ulica Geodetów 16/05 | 15:00

RADZYMIN Plac Targowy 17/06 | 17:00

WOŁOMIN Plac Targowy 18/06 | 17:00

SULEJÓWEK Plac Targowy 19/06 | 17:00

ZĄBKI ulica Żbikowskiego 20/06 | 17:00

 

Cyrk Safari

GÓRA KALWARIA Plac Targowy 12/06 | 17:30

BIAŁA RAWSKA Plac Targowy 13/06 | 17:30

GRÓJEC Plac Targowy 14/06 | 17:30

SKIERNIEWICE ulica Szarych Szeregów 15/06 | 18:00

SKIERNIEWICE ulica Szarych Szeregów 16/06 | 13:00 i 16:00

PŁOCK ulica Kazimierza Wielkiego 17/06 | 18:00

PŁOCK ulica Kazimierza Wielkiego 18/06 | 18:00

 

Cyrk Zalewski 

KOŚCIAN ulica Śmigielska 12/06 | 117:00

MOSINA ulica Leszczyńska 13/06 | 17:00

KÓRNIK ulica Krasickiego 14/06 | 17:00

PLESZEW ulica Niesiołowskiego 15/06 | 16:00

KALISZ ulica Wrocławska 16/06 | 15:00

TUREK ulica Kaliska 17/06 | 17:00

KONIN ulica Spółdzielców 18/06 | 17:00

KOŁO ulica Kolejowa 19/06 | 17:00

GOSTYNIN pod zamkiem 20/06 | 17:00

SIERPC ulica Paderewskiego 21/06 | 17:00

DZIAŁDOWO ulica Hallera 22/06 | 16:00

SZCZYTNO ulica Solidarności 23/06 | 15:00

 

Cyrk Korona

ZABRZE ulica Matejki 12/06 | 17:30

RACIBÓRZ ulica Karola 13/06 | 17:00

WODZISŁAW ŚLĄSKI ulica Witosa 14/06 | 17:00

RYBNIK ulica Obwiednia Północna 15/06 | 16:00

BIELSKO - BIAŁA ulica Warszawska 16/06 | 15:00

TYCHY ulica Wyszyńskiego 17/06 | 17:30

PIEKARY ŚLĄSKIE ulica Miarki 18/06 | 17:30

JAWORZNO ulica Wojska Polskiego 19/06 | 17:30

NIEPOŁOMICE Aleja Dębowa 20/06 | 17:30

BOCHNIA ulica Legionów Polskich 21/06 | 17:30

DĘBICA ulica Kościuszki 22/06 | 17:00

MIELEC ulica Jagiellończyka 23/06 | 16:00

RZESZÓW ulica Wyspiańskiego 24/06 | 17:30

BRZOZÓW ulica Kościuszki 25/06 | 17:30

SANOK ulica królowej Bony 27/06 | 17:30

KROSNO ulica Legionów 28/06 | 17:30

JASŁO ulica Mickiewicza 29/06 | 17:00

NOWY SĄCZ Aleje Wolności 30/06 | 16:00

Waterland

WARSZAWA obok PGE Narodowego 13/06 - 13/06 | CZW-PT 17:30 | SOB-ND 13:00 i 16:00

INOWROCŁAW ulica Piłsudskiego 14/06 | 18:30

INOWROCŁAW ulica Piłsudskiego 15/06 | 15:30 i 18:30

INOWROCŁAW ulica Piłsudskiego 16/06 | 15:30 i 18:30

KUTNO ulica Bałtycka 18/06 | 18:00

KUTNO ulica Bałtycka 19/06 | 18:00

 

Cyrk Imperial Show

NYSA ulica Szlak Chrobrego 13/06 | 17:30

NYSA ulica Szlak Chrobrego 14/06 | 17:30

OPOLE ulica Plebiscytowa 15/06 | 17:00

OPOLE ulica Plebiscytowa 16/06 | 13:00 i 16:00

GLIWICE Plac Krakowski 18/06 | 18:00

GLIWICE Plac Krakowski 19/06 | 18:00

GLIWICE Plac Krakowski 20/06 | 18:00

RYBNIK ulica Obwiednia Północna 22/06 | 14:00 i 17:00

RYBNIK ulica Obwiednia Północna 23/06 | 14:00 i 17:00

Cyrk Wictoria

NYSA ulica Sudecka 12/06 | 17:30

NYSA ulica Sudecka 13/06 | 17:30

WROCŁAW - STABŁOWICE ulica Wojanowska 14/06 | 17:30

WROCŁAW - STABŁOWICE ulica Wojanowska 15/06 | 17:00

WROCŁAW - STABŁOWICE ulica Wojanowska 16/06 | 16:00

BIELAWA ulica Wesoła 17/06 | 17:30

BIELAWA ulica Wesoła 18/06 | 17:30

OLEŚNICA ulica Brzozowa 20/06 | 17:00

ŁÓDŹ - WIDZEW ulica ks. Wujaka 21/06 | 17:30

ŁÓDŹ - WIDZEW ulica ks. Wujaka 22/06 | 15:00

 

Cyrk Europa

CYRK NA TOURNEE W ESTONII

 

Cyrk Fantazja

PILAWA ulica Sportowa 12/06 | 17:00

CELESTYNÓW ulica Regucka 13/06 | 17:00

DĘBE WIELKIE ulica Kościelna 14/06 | 17:00

WIĄZOWNA obok OSP 15/06 | 16:00

WARSZAWA - WAWER ulica Mrągowska 16/06 | 16:00

WARSZAWA - WAWER ulica Mrągowska 17/06 | 18:00

KOBYŁKA ulica Załuskiego 18/06 | 17:30

Cyrk Katarzyna

LUBAWA ulica Olsztyńska 12/06 | 18:00

Cyrk Polonia

Brak terminów

Cyrk Lewandowski

JEDLINA - ZDRÓJ ulica Kłodzka 12/06 | 17:30

NOWA RUDA ulica Słupiecka 13/06 | 17:30

POLANICA - ZDRÓJ ulica Rybna 14/06 | 17:30

BYSTRZYCA KŁODZKA ulica Strażacka 15/06 | 17:30

LĄDEK - ZDRÓJ ulica Moniuszki 16/06 | 16:00

BARDO ulica Grunwaldzka 17/06 | 17:30

Cyrk Olimpik

LUBNIEWICE ulica Harcerska 12/06 | 17:00

SKWIERZYNA ulica Konopnickiej 13/06 | 17:00

BLEDZEW ulica Podgórna 14/06 | 17:00

MIĘDZYRZECZ przy Netto 15/06 | 16:00

MIĘDZYCHÓD ulica Dworcowa 16/06 | 15:00

PSZCZEW ulica Brzegowa 17/06 | 17:00

Cyrk Salto

GNIEWKOWO ulica Piasta 12/06 | 17:30

KADZIDŁO ulica Leśna 14/06 | 17:30

CHORZELE ulica Mostowa 15/06 | 17:00

BRODNICA ulica gen. Maczka 16/06 | 16:00

RADZIKI DUŻE boisko szkolne 17/06 | 17:30

Cyrk Family

WARKA ulica Nowy Zjazd 15/06 | 17:00

WARKA ulica Nowy Zjazd 16/06 | 15:00

bottom of page