top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Bardzo dobry luty na portalu


Za nami luty, tradycyjnie jeden z najaktywniejszych miesięcy na portalu obok marca. Tak było od zawsze. Wynika to oczywiście z ogromnej ilości newsów przekazywanych o początku sezonu i nowościach w polskich i zagranicznych cyrkach. Ten luty był bardzo dobry dla Portalu KMC!


Przez 28 dni odwiedziliście nas 25 000 razy. To wynik dobry i zadowalający, chociaż oczywiście zdarzały się wyższe w naszej 15-letniej historii. Niemniej mamy powody do radości, bowiem taka liczba oznacza, że interesują Was treści publikowane przez nas, że śledzicie serwis na bieżąco i, że mamy wierne grono czytelników. Dziękujemy Wam za ten piękny wynik, bo nie byłoby go bez Was i liczymy, że w marcu zostanie on jeszcze pobity! ;)


Jako ciekawostkę dodamy, że obok lutego i marca kiedyś równie rekordowym miesiącem był zawsze wrzesień. Wynikało to z dwóch warszawskich festiwali, które przez 6 lat odbywały się regularnie. W niektórych latach dochodziły do tego jeszcze występy Cirque du Soleil i "Medrano", co tylko dodawało "smaczku" całej konkurencji. Teraz to się "wypłaszczyło", głównie ze względu na to, że w Warszawie tylko Cyrk Zalewski organizuje Festiwal.

82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page