top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Bardzo udana premiera w Cyrku Fantazja


Wczoraj miała miejsce druga w historii Cyrku Fantazja premiera nowego widowiska. Artyści wystąpili w rodzinnym mieście "Fantazji", Solcu Kujawskim. I był to strzał w dziesiątkę, bowiem występy cieszyły się nadspodziewanym zainteresowaniem!


Chętnych na obejrzenie spektaklu było tyle, że uwzględniając przepisy sanitarne trzeba było zorganizować tzw. dogrywkę o 19:00. Jak mówi nam dyrekcja cyrku, jest bardzo zadowolona z wczorajszego dnia. Był to wyśmienity początek sezonu. Już dziś i jutro cyrk wystąpi w innej, bardzo dobrej miejscowości - Białe Błota.


Co do samego Cyrku Fantazja, to w miarę możliwości wprowadzane są w nim kolejne zmiany. Oprócz kompleksowego odświeżenia materiałów reklamowych, nowego blasku zyskała także kasa nad którą góruje ogromny napis "CYRK FANTAZJA".


Zainteresowanie widzów spektaklami cyrkowymi w Polsce jak na razie przewyższa oczekiwania polskich dyrekcji. Wychodzi na to, że 1 dzień w mieście to stanowczo za mało i warto zastanowić się nad postojami dwu- albo nawet trzydniowymi w jednym mieście. Nie ma przecież sensu gonić, gdy popyt jest na miejscu.

135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page