top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Charles Knie" powraca. Po raz pierwszy cyrk na wodzie!

Niemiecki gigant Zirkus Charles Knie powraca do występów objazdowych w Niemczech! Premierowe występy odbędą się 3 czerwca w Northeim.


W chwili obecnej została opublikowana trasa na miesiąc - do 3 lipca. Po raz pierwszy w swojej historii, "Charles Knie" zaprezentuje cyrk na wodzie. W tym celu zostanie użytych 100 000 litrów wody. Widzowie zobaczą fontanny wysokie na 15 metrów oraz 40 artystów i muzyków. Nie zabraknie zwierząt. Wystąpią papugi i psy Laury Urunovej. Widzów bawić będzie znakomity komik Cesar Dias, a ponadto w programie: wrotki, stójki, żonglerka rakietami tenisowymi, wysoka lina pozioma, antypody, laserman, ekwilibrystyka na wałkach, sztrabaty oraz wielkie show iluzji.


Zirkus Charles Knie przygotował szalenie interesującą propozycję dla wszystkich widzów, która łączy w sobie kilka cyrków na raz - cyrk tradycyjny, cyrk nowy, cyrk współczesny i klasyczny, a także variete. Mało kto jest w stanie zorganizować takie przedsięwzięcie, a do tej wąskiej grupy osób niewątpliwie zalicza się dyrekcja "Charles Knie".90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page