top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

CYRK+: specjalna internetowa akcja Portalu KMC


Ponieważ cyrki w Polsce wciąż nie występują, a wszyscy z utęsknieniem czekamy na nowe programy w sezonie 2021, postanowiliśmy wyjść z inicjatywą specjalnej internetowej akcji o nazwie CYRK+. Poniżej wyjaśniamy o co chodzi.


Za tydzień, w niedzielę 21 marca będziemy obchodzić nasze 13. urodziny. Z tej okazji już w sobotę, 20 marca o godzinie 20:00 zapraszamy Was na specjalną internetową transmisję, którą stworzyliśmy, aby osłodzić Wam czas bez spektakli cyrkowych. W ten sposób powstał ponad 2-godzinny materiał wideo w którym zawarliśmy 21 pełnych występów zarejestrowanych w przeróżnych polskich cyrkach. Z filmików powstał pełnowymiarowy cyrkowy program, który z pewnością wyzwoli w Was masę wspomnień. Rezerwujcie więc czas w sobotni wieczór, przygotujcie popcorn, usiądźcie wygodnie i przeżyjcie jeszcze raz wspaniałe chwile spod polskich namiotów cyrkowych! Na wirtualnej arenie zaprezentują się artyści z Brazylii, Portugalii, Czech, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Hiszpanii, Kuby, Rosji i oczywiście z Polski.


Zapamiętajcie termin: Sobota, 20 marca, godzina 20:00, fan page Portalu KMC na Facebooku - transmisja internetowego spektaklu cyrkowego w ramach akcji CYRK+ z okazji 13. urodzin Portalu i wyczekiwanego otwarcia nowego sezonu 2021. Bądźcie z nami tego wieczoru!

85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page