Czas na Festiwal w Monte Carlo!
- Boss

- 12 sty 2024
- 1 minut(y) czytania
Choć na tapecie jest teraz Festiwal w Budapeszcie, to przed nami najważniejsza tego typu impreza - Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo! Ten rozpoczyna się już w przyszłym tygodniu, 19 stycznia, ale imprezy towarzyszące ruszają już jutro.
W sobotę, 13 stycznia o 14:30 zostanie wystawione otwarte show cyrkowe na wolnym powietrzu w którym zaprezentują się tegoroczni uczestnicy Festiwalu. Kilka ozdobnych wozów cyrkowych, artyści, słonie, konie, orkiestra festiwalowa, klauni... Będzie też jak co roku, turystyczny pociąg, który wyruszy w stronę placu na którym będą wystawiane pokazy. Dzisiaj odbyły się próby do tego wydarzenia.
Tego roku pod festiwalowym namiotem będzie można podziwiać nie tylko wybitnych akrobatów i klaunów, ale także mnóstwo zwierząt, w tym słonie, tygrysy i lwy.





Komentarze