top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Genialny cyrkowy serial na Netflixie


Na Netflixie właśnie zadebiutował nowy, 8-odcinkowy serial hiszpańskiej produkcji osadzony w cyrkowych realiach lat 80. XX wieku. Akcja dzieje się w Circo Ruso i opowiada o prawdziwych wydarzeniach z Hiszpani!


Serial "Nieposkromiona miłość" przedstawia historię najsłynniejszego hiszpańskiego tresera zwierząt, Angelo Cristo oraz jednej z największych aktorek w dziejach Hiszpanii, Barbary Rey (która to aktorka wciąż żyje i wciąż wygląda świetnie). Tak jak wspomnieliśmy, historia jest oparta na faktach autentycznych, bowiem Angelo i Barbarę połączyła miłość, w wyniku której w latach 80. sztuka cyrkowa nie tylko była jednym z najważniejszych punktów programu hiszpańskich telewizji, ale też spowodowała, że Barbara Rey zaczęła występować na arenie, prowadząc m.in. tresurę słoni. Historyczne nagrania w dużej ilości możecie znaleźć na YouTubie.


Premierowe odcinki będą publikowane do końca roku. Produkcja ta jest piękna, ma duszę, cudowne ujęcia, barwne postaci, przedstawia piękno cyrku, piękno ludzi tam pracujących i piękno showbiznesu. Co prawda scenografia jest trochę nietrafiona, bowiem jest za nowoczesna jak na lata 80. (wiele ze sprzętów widocznych na nagraniach włącznie z namiotem nie miało fizycznego prawa znaleźć się w tamtej epoce), ale można na to przymknąć oko i cieszyć się naprawdę świetnym kinowym niemal obrazem.

212 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page