top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Main-Tauber Weihnachtscircus z rewelacyjnym programem


Main-Tauber Weihnachtscircus choć nie tak znany jak zimówki w Dreźnie, czy Stuttgarcie, od wielu już lat zachwyca widzów wybitnymi programami. Nie inaczej będzie w tym roku. Dyrekcja przygotowała bowiem prawdziwe cyrkowe show z krwi i kości!


Przede wszystkim na uwagę zasługuje fakt, że wystąpią tygrysy prowadzone przez Robano Küblera. Dyrekcja na swojej stronie internetowej informuje, że żadne ze zwierząt występujących na arenie jej cyrku, nie pochodzi z natury i, że przy wyborze pokazów zwierzęcych przykładana jest szczególna staranność do dobrostanu zwierząt zapewnianego przez trenera.


Na arenie wystąpią także lwy morskie, które zaprezentują Perry i Dany Pedersen-Jahn. Nie zabraknie kompletnie nowoczesnych numerów takich jak wielka iluzja (Joey Grand) i laserman (Gottani Warriors). Koło śmierci i wysoką linę poziomą zaprezentują znani z areny Mr. Gerald Cirkusz Los Palmers. Będą też trapezy - Flying Milla oraz żyrandol (Aurelie). Na niemieckiej zimówce wystąpią również węgierscy artyści - Duo Rebel na wrotkach oraz w roli klauna wieczoru - Mr. Gerald.


Impreza potrwa od 23 grudnia do 8 stycznia. Przyznajcie, że program jest naprawdę fascynujący i chyba każdy życzyłby sobie znaleźć się pod namiotem cyrkowym, i móc podziwiać tak wspaniałe numery.

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page