top of page

Mr. Gerald Cirkusz gotowy do występów w Hajduszoboszlo

  • 10 cze 2023
  • 1 minut(y) czytania

Węgierski Mr. Gerald Cirkusz jest już niemal gotowy do występów w Hajduszoboszlo, które rozpoczynają się za 17 dni, 27 czerwca. Foyer i namiot galowy już stoją. Teraz pozostaje tylko urządzić arenę.


Liczne plansze cyrkowe już ozdobiły 25-tysięczne miasto. W dzień otwarcia każdy za bilet zapłaci jedynie 1999 forintów, czyli około 25 złotych. Dyrekcja cyrku przygotowała także specjalną akcję promocyjną we współpracy z wieloma hotelami i pensjonatami. Turyści, którzy skorzystają z oferty noclegowej konkretnego hotelarza, dostaną 20 % rabatu na zakup biletów do Mr. Gerald Cirkusz. Ponadto ulotki reklamowe będą dystrybuowane także przy kasach biletowych Hungarospa, największego kąpieliska otwartego w Europie i głównej atrakcji Hajduszoboszlo.


Dyrekcji i artystom Mr. Gerald Cirkusz życzymy bardzo udanych wakacyjnych występów w Hajduszoboszlo i oczywiście dużo, dużo widzów pod namiotem.

 
 
 

Komentarze


KMC_-_logo_zdjęcia.png
logo 8.png
logo 1.png
logo 2.png
logo 5.png
logo 4.png
logo 3.png
logo 6.png
logo 7.png

ALL RIGHTS RESERVED
KMC - KLUB MIŁOŚNIKÓW CYRKU 2008 - 2025

bottom of page