top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Nowy program Cyrku Europa


Znamy już pełen program Cyrku Europa na sezon 2022. Prezentuje się naprawdę dobrze, a po szczegóły odsyłamy do treści poniżej.


Żonglerka - Krystian

Quick change - Duo Mistic

Wirujace talerze - Los Rolos

Iluzja klasyczna - Daniel

Zabawa z border collie - Basia

Ewolucje na szarfach - Krystian

Żonglerka w duecie - Los Rolos

Bubble revue - Duo la belle epoque

Bawi Klaun Pablito


Jak widać na arenie zobaczymy nie tylko dobrze znane twarze jak chociażby Duet Foryś, ale również świetny włosko - kolumbijski duet Los Rolos, który ma za sobą współpracę z wieloma cyrkami Orfei. Artyści wywodzą się z wielkich cyrkowych dynastii o wielowiekowych korzeniach. Co ciekawe - do Polski przyjadą z wielkim włoskim domem na kółkach, czyli naczepą mieszkalną z wysuwanymi ścianami.


Przedstawienie jest świeże, z nowymi pomysłami, bowiem pod namiotem zostaną wykorzystane nawet drony! Rzadko spotykane są także bańki mydlane prezentowane w duecie, ale nawet wydawać by się mogło tak powszechna dyscyplina jak passing, czyli żonglerka w duecie, jest mało popularna wśród polskich dyrektorów. Do tego wszystkiego dochodzi element tradycji, czyli pokaz psów, który bez dwóch zdań należy się sztuce cyrkowej jako uszanowanie jej klasycznych korzeni.


Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was pod namiot Cyrku Europa w sezonie 2022, bowiem tego roku program prezentuje się naprawdę fascynująco i w odróżnieniu do wielu innych cyrków - nieszablonowo.

214 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page