top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Podsumowanie roku 2022 na Portalu KMC


Rok 2022 dobiega końca. Już od wielu, wielu lat zawsze pod koniec grudnia przygotowujemy dla Was tradycyjne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na portalu. Nie inaczej mogło być i tym razem. Zapraszamy do lektury!


W mijającym roku opublikowaliśmy dla Was fotografie z cyrków: Zalewski, Wictoria, Arena, Safari, Intersalto, Fantazja, Waterland, Bob Navarro King, Alex Kaiser, Louis Knie, Pikard, MNC, Americano Vargas, Hungaria, Aleš, Mr. Gerald, Fővárosi Nagycirkusz, Richter Florian Cirkusz i z Muzeum Cyrkowego we Wiedniu.


Po raz kolejny zorganizowaliśmy obchody Światowego Dnia Cyrku, zrealizowaliśmy kilka streamów na Facebooku, przez cały sezon na naszym facebookowym profilu mogliście się natknąć na transmisje LIVE z europejskich cyrków i festiwali.


Był to pierwszy pełny rok naszej działalności pod nowym adresem i na nowym serwerze. Opublikowaliśmy 303 newsy. Przez okrągły rok na profilu YouTube dodaliśmy 111 filmów, to jest grubo ponad 6 godzin materiału!


Ten rok to także liczne zmiany designu naszej strony, które cały czas trwają i trwać będą jeszcze jakiś czas.


Przez cały ten czas byliście z nami, Wy - fani, artyści, dyrektorzy, reklamowi i inne osoby związane z cyrkiem. Serdecznie Wam za to dziękujemy i prosimy - bądźcie z nami również w nowym roku 2023 tak, abyśmy dokładnie za 12 miesięcy mogli znów napisać: "Dziękujemy".


Rok 2023 to rok wielkiego jubileuszu KMC - 15 LAT ISTNIENIA! Nie odpuścimy takiej okazji do świętowania, już teraz planujemy kilka akcji specjalnych, mamy nadzieję, że chociaż część z nich dojdzie do skutku. Świętować będziemy przez cały rok począwszy od marca, bo wtedy rozpoczęliśmy działalność. 15 lat to szmat czasu, pojawiali się nowi fani, cyrki otwierały się i zamykały, a my wciąż pisaliśmy dla Was.


Mamy nadzieję, że rok 2023 z racji tej pięknej rocznicy będzie dla nas rokiem bardzo udanym. Już w pierwszym jego tygodniu spróbujemy zachwycić Was nowymi cyrkowymi doznaniami i doświadczeniami. Do siego roku!

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page