top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Sezon cyrkowy w Polsce dobiega końca. Jaki będzie kolejny?


Szykuje się rychły koniec sezonu 2022 w Polsce. W najbliższych dniach i tygodniach kolejne polskie cyrki będą zjeżdżać na swoje bazy.


W listopadzie w trasie pozostaną już tylko tradycyjnie cyrki "Zalewski", "Korona" i cyrk na wodzie. To dobry moment na zakończenie sezonu. Ostatnie słoneczne dni gwarantują dosyć suche place, namiotów nie trzeba jeszcze tak mocno ogrzewać, a jednocześnie frekwencje i tak już nie są na takim poziomie jak wiosną. Listopad to zwykle walka z podmokłymi placami i liczenie każdego pojedynczego widza, który zdecyduje się zakupić bilet.


Przyszły sezon cyrkowy w Polsce będzie bardzo ciekawy. Zobaczymy kilka naprawdę rewelacyjnych spektakli. Ponadto cyrk na wodzie prawdopodobnie zaprezentuje się pod dużym 4-masztowym namiotem z kawałem porządnego widowiska cyrkowego. Jeżeli wszystkie plany wypalą, to Polacy będą mieli w czym wybierać. I oby to się ziściło. Już teraz z niecierpliwością czekamy na nowy sezon 2023, ambitne widowiska cyrkowe z numerami z najwyższej półki!

229 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page