top of page

Udany Dzień Dziecka w polskich cyrkach

  • Zdjęcie autora: Boss
    Boss
  • 3 dni temu
  • 1 minut(y) czytania

Za nami Dzień Dziecka, który tego roku był wyjątkowo łaskawy dla większości cyrków w Polsce, być może za sprawą bardziej wiosennej niż letniej pogody i zachmurzenia z niewielkimi opadami w niektórych częściach kraju.


Publiczność tego dnia dopisała, a dyrektorzy wielu cyrków mogli dzięki temu złapać emocjonalny oddech i ucieszyć się jak dziecko. Pełne namioty zaobserwowano w takich cyrkach jak Zalewski, Korona, czy Safari. Bardzo ładnie dopisała też publiczność w Cyrku Arena. Ogółem - tego roku Dzień Dziecka był naprawdę cyrkowy.


Teraz czeka nas powrót do rzeczywistości, bowiem rozpoczął się czerwiec - najgorszy miesiąc w całym sezonie, kiedy frekwencje osiągają doły, a w głowach wielu dyrektorów pojawia się myśl, czy by nie zjechać na okres letni na bazę. Pozostaje przetrwać ten okres i śmiało wejść w okres wakacyjny, kiedy frekwencje nie raz potrafią bardziej zaskoczyć niż w roku szkolnym.

 
 
 

Komentarze


KMC_-_logo_zdjęcia.png
logo 8.png
logo 1.png
logo 2.png
logo 5.png
logo 3.png
logo 6.png
logo 7.png

ALL RIGHTS RESERVED
KMC - KLUB MIŁOŚNIKÓW CYRKU 2008 - 2026

bottom of page