top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Waterland" podaje kolejne miasta na trasie


Cyrk na wodzie "Waterland" podał kolejne miasta na swojej tegorocznej trasie. Widzowie mogą sprawdzić terminy występów aż do sierpnia!


"Waterland" obecnie jest wystawiany w cyrku stacjonarnym we Lwowie. Stamtąd pojedzie do Polski. Odwiedzi m.in. Radom, Kielce, Częstochowę i Łódź. Dzisiaj na biletynie pojawiły się kolejne dwa miasta - Koszali na lipiec i Bydgoszcz oraz Toruń na sierpień. Bardzo prawdopodobne, że "Waterland" zagości także w Warszawie i Krakowie. Przypomnijmy, że trasa widowiska jest organizowana przez Państwowy Cyrk Ukraiński w Kijowie.


To, że cyrk podaje terminy z tak dużym wyprzedzeniem świadczy tylko o tym, że nie boi się konkurencji. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem tylko przez jeden rok "Waterland" wyrobił się tak dużą renomę i rozpoznawalność, niczym "Medrano" w pierwszym polskim sezonie, że teraz wystarczy, aby tylko pomnażał uzyskany "kapitał" i potencjał. Świadczy to też o jednym - że Polacy chcą dużych, bogatych widowisk i cyrków, które przyjeżdżają do ich miast na dłuższy okres czasu, a nie, niemal niezauważone i na pewno niezapamiętane, na jeden dzień. Ale niewątpliwie warunkiem powodzenia w systemie tygodniowej jazdy jest to, aby widowisko zapadało w pamięć widza.

223 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page