top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Wielkie zmiany w Cyrku Arena

Sezon tuż tuż, dlatego czas rozpocząć prezentację tegorocznych nowości! To będzie sezon dużych zmian w polskim Cyrku Arena. Dyrekcja wprowadza szereg nowości logistycznych i sprzętowych. Nie będzie można oderwać wzroku!


Największą zmianą będzie pojawienie się drugiego mobilnego sektora. Podobnie jak pierwszy, który został wprowadzony w roku 2018, ma on 9 rzędów i w całości wykonany jest z elementów metalowych, profili i sklejki (ławki). Trybuny zostały zaprojektowane i zrobione na bazie cyrku na lawecie do przewozu samochodów z osią skrętną. Jak wszyscy wiemy, na potrzeby transportu trybuny bardzo szybko się składają, trwa to zaledwie kilkanaście, kilkadziesiąt sekund.


Nie jest tajemnicą, że w obecnej sytuacji niedoboru pracowników technicznych, trybuny mobilne to bardzo komfortowe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas i siły. Nie trzeba bowiem nosić pod namiot ciężkich gradzin, podłóg, ławek, koziołków itp. Dyrekcja mówi, że pierwsza konstrukcja mobilnych trybun zrobiona kilka lat temu świetnie się spisała i zdała egzamin celująco.