top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Wielkie zmiany w Cyrku Arena

Sezon tuż tuż, dlatego czas rozpocząć prezentację tegorocznych nowości! To będzie sezon dużych zmian w polskim Cyrku Arena. Dyrekcja wprowadza szereg nowości logistycznych i sprzętowych. Nie będzie można oderwać wzroku!


Największą zmianą będzie pojawienie się drugiego mobilnego sektora. Podobnie jak pierwszy, który został wprowadzony w roku 2018, ma on 9 rzędów i w całości wykonany jest z elementów metalowych, profili i sklejki (ławki). Trybuny zostały zaprojektowane i zrobione na bazie cyrku na lawecie do przewozu samochodów z osią skrętną. Jak wszyscy wiemy, na potrzeby transportu trybuny bardzo szybko się składają, trwa to zaledwie kilkanaście, kilkadziesiąt sekund.


Nie jest tajemnicą, że w obecnej sytuacji niedoboru pracowników technicznych, trybuny mobilne to bardzo komfortowe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas i siły. Nie trzeba bowiem nosić pod namiot ciężkich gradzin, podłóg, ławek, koziołków itp. Dyrekcja mówi, że pierwsza konstrukcja mobilnych trybun zrobiona kilka lat temu świetnie się spisała i zdała egzamin celująco.


Ale to nie wszystko. Pojawi się również nowy, przepiękny plawit, którego wizualizację możecie zobaczyć w tym artykule. Niewątpliwie doda on elegancji wnętrzu namiotu.


Na sztambercie już zamontowano nowy świetlny napis "ARENA" w kolorach bieli i błękitu, który nie tylko świeci światłem stałym, ale też zmienia podświetlenie każdej z liter. Z pewnością będzie się dużo lepiej komponował nie tylko z biało - niebieskim namiotem, ale też ze światłami na kasie, które są w takim samym stylu. Film z prezentacji namiotu znajdziecie TUTAJ.


To jednak wciąż nie wszystko. W środku, zarówno pod sztambertem jak i przy arenie, pojawi się nowe, mocniejsze oświetlenie, ale o tym innym razem - gdy już będzie skonfigurowane i wkomponowane w resztę reflektorów.


Zatem jak widać, "Arena" w sezonie 2023 wypięknieje jeszcze bardziej, a jak wiemy, estetyka i prezencja cyrku wpływają bardzo na ogólny odbiór wizyty w nim i odbiór przedstawienia. Niejednokrotnie mocne numery są bardzo osłabiane przez niewłaściwe nagłośnienie i światło, co skutkuje brakiem efektu "wow" wśród publiczności. Z niecierpliwością czekamy na premierowe spektakle Cyrku Arena!562 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page