top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Wyprzedane bilety na spektakle w Bydgoszczy


Cyrk na wodzie "Waterland" cieszy się ogromnym powodzeniem w Bydgoszczy. Wszystkie bilety na dzisiejszy spektakl zostały wyprzedane na kilkanaście minut przed rozpoczęciem widowiska. Co więcej - na występ w środę także nie ma już miejsc.


Na taki stan rzeczy niewątpliwie wpływ mają bardzo dobre opinie widzów na biletynie, oryginalny jak na Polskę koncept spektaklu no i promocje -20% i -10% na bilety kupowane z wyprzedzeniem. Fakt, że w środku tygodnia roboczego w tak dużym mieście jak Bydgoszcz wszystkie miejsca zostały wykupione zasługuje na uznanie, nawet jeżeli jest to cyrk dwumasztowy, choć wcale nie najmniejszy.


Przykład Waterlandu pokazuje, że Polacy czekają na coś nowego, ambitnego, na naprawdę najwyższym poziomie. Czekają po prostu na kawał dobrej, uczciwej (w sensie artystycznym) sztuki cyrkowej. Podobnie było z Circo Medrano. Tzw. poczta pantoflowa działa, działa Internet, działa wreszcie pozytywne i twórcze nastawienie artystów do naszego kraju i widzów. Oby jak najwięcej takich pozytywnych przedsięwzięć cyrkowych w naszym kraju.

117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page