top of page

Cyrk Arena

AUGUSTÓW ulica Wypusty 6/07 | 17:00

SUWAŁKI ulica Nowomiejska 7/07 | 15:00

SEJNY Plac Targowy 8/07 | 17:00

OLECKO ulica Parkowa 9/07 | 17:00

EŁK ulica Targowa 11/07 | 17:00

GOŁDAP Plac Targowy 12/07 | 17:00

WĘGORZEWO ulica Bema 13/07 | 17:00

GIŻYCKO ulica Królowej Jadwigi 14/07 | 15:00

 

Cyrk Safari

KARTUZY ulica Sędzickiego 6/07 | 18:00

RUMIA ulica Chełmińska 7/07 | 16:00

 

Cyrk Zalewski 

BIAŁYSTOK ulica Wrocławska 6/07 | 16:00

BIAŁYSTOK ulica Wrocławska 7/07 | 13:00 i 16:00

ZAMBRÓW nad zalewem 8/07 | 17:00

OSTRÓW MAZOWIECKA ulica Dubois 9/07 | 17:00

SOKOŁÓW PODLASKI ulica Targowa 10/07 | 17:00

WYSZKÓW ulica Geodetów 11/07 | 17:00

PUŁTUSK ulica Wyszkowska 12/07 | 17:00

OSTROŁĘKA ulica Witosa 13/07 | 16:00

ŁOMŻA ulica Zawadzka 14/07 | 15:00

WYSOKIE MAZOWIECKIE ulica Przechodnia 15/07 | 17:00

BIELSK PODLASKI ulica Orzeszkowej 16/07 | 17:00

SIEMIATYCZE ulica Andersa 17/07 | 17:00

ŁOSICE ulica Targowa 18/07 | 17:00

MIĘDZYRZEC PODLASKI ulica Zahajkowska 19/07 | 17:00

BIAŁA PODLASKA ulica Sobieskiego 20/07 | 17:00

ŁUKÓW ulica Prusa 21/07 | 17:00

RADZYŃ PODLASKI ulica Targowa 22/07 | 17:00

LUBARTÓW ulica Lubelska 24/07 | 17:00

 

Cyrk Korona

RABKA - ZDRÓJ ulica Orkana 6/07 | 17:00

MYŚLENICE ulica Drogowców 7/07 | 16:00

DOBCZYCE ulica Podgórska 8/07 | 17:00

WIELICZKA ulica Dembowskiego 9/07 | 17:30

SKAWINA ulica Kublińskiego 10/07 | 17:00

WADOWICE ulica Wojska Polskiego 11/07 | 17:00

SUCHA BESKIDZKA ulica Zamkowa 12/07 | 17:00

KĘTY Aleja Jana Pawła II 13/07 | 17:00

ŻYWIEC ulica KEN 14/07 | 17:00

ANDRYCHÓW ulica Batorego 15/07 | 17:00

PSZCZYNA ulica Chochółka 16/07 | 17:00

CIESZYN ulica Frysztacka 17/07 | 17:00

JASTRZĘBIE - ZDRÓJ ulica Małopolska 18/07 | 17:00

TARNOWSKIE GÓRY ulica Bolesława Śmiałego 19/07 | 17:00

CZĘSTOCHOWA ulica Jagiellońska 20/07 | 17:00

WIELUŃ ulica Sadowa 21/07 | 17:00

Waterland

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 28/06 | 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 29/06 | 15:30 i 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 30/06 | 15:30 i 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 3/07 | 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 4/07 | 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 5/07 | 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 6/07 | 15:30 i 18:30

GDAŃSK Plac Zebrań Ludowych 7/07 | 15:30 i 18:30

BYTOM ulica Katowicka 26/06 | 18:30

BYTOM ulica Katowicka 27/06 | 18:30

BYTOM ulica Katowicka 28/06 | 18:30

BYTOM ulica Katowicka 29/06 | 15:30 i 18:30

BYTOM ulica Katowicka 30/06 | 15:30 i 18:30

RUDA ŚLĄSKA ulica Bytomska 5/07 | 18:30

RUDA ŚLĄSKA ulica Bytomska 6/07 | 15:30 i 18:30

RUDA ŚLĄSKA ulica Bytomska 7/07 | 15:30 i 18:30

 

Cyrk Imperial Show

RZESZÓW ulica Wyspiańskiego 6/07 | 17:00

RZESZÓW ulica Wyspiańskiego 7/07 | 14:00 i 17:00

SANDOMIERZ Plac Jana Pawła II 9/07 | 17:30

STASZÓW ulica Wojska Polskiego 10/07 | 17:30

TARNOBRZEG Plac Targowy 11/07 | 17:30

TARNOBRZEG Plac Targowy 12/07 | 17:30

STALOWA WOLA ulica Energetyków 13/07 | 17:00
STALOWA WOLA
 ulica Energetyków 14/07 | 14:00 i 17:00

NISKO ulica Jaworowa 16/07 | 17:30

KRAŚNIK ulica Oboźna 17/07 | 17:30

KRAŚNIK ulica Oboźna 18/07 | 17:30

JANÓW LUBELSKI przy targowisku 19/07 | 17:30

Cyrk Wictoria

POZNAŃ - MALTA Polana Wileńska 5/07 | 17:30

POZNAŃ - MALTA Polana Wileńska 6/07 | 17:00

GORZÓW WIELKOPOLSKI ulica Górczyńska 7/07 | 17:00

GORZÓW WIELKOPOLSKI ulica Górczyńska 8/07 | 17:30

GRYFINO ulica Andersa 9/07 | 18:00

POLICE ulica Wyszyńskiego 10/07 | 18:00

 

Cyrk Europa

CYRK NA TOURNEE W ESTONII

 

Cyrk Fantazja

TOMASZÓW MAZOWIECKI ulica Strzelecka 6/07 | 16:00

SULEJÓW ulica Kazimierza Sprawiedliwego 7/07 | 15:00

ROZPRZA ulica Sportowa 8/07 | 17:00

GORZKOWICE ulica Częstochowska 9/07 | 17:00

RĘCZNO ulica Piotrkowska 10/07 | 17:00

PRZEDBÓRZ targowisko 11/07 | 17:00

Cyrk Katarzyna

Brak terminów

Cyrk Polonia

Brak terminów

Cyrk Lewandowski

KIETRZ ulica Głowackiego 6/07 | 16:00

KUŹNIA ulica Piaskowa 7/07 | 16:00

KNURÓW ulica Szpitalna 8/07 | 18:00

KNURÓW ulica Szpitalna 9/07 | 18:00

BIELSKO - BIAŁA ulica Zwardońska 15/07 | 18:00

BIELSKO - BIAŁA ulica Zwardońska 16/07 | 18:00

Cyrk Olimpik

OKONEK ulica Niepodległości 6/07 | 16:00

ZŁOTÓW ulica Brzozowa 7/07 | 16:00

KRAJENKA ulica Parkowa 8/07 | 18:00

ŁOBŻENICA ulica Ogrodowa 9/07 | 18:00

ZAKRZEWO ulica Złotowska 10/07 | 18:00

LIPKA ulica Gajowa 11/07 | 18:00

Cyrk Family

NOWE MIASTO NAD PILICĄ Targowisko Miejskie 6/07 | 17:00

NOWE MIASTO NAD PILICĄ Targowisko Miejskie 7/07 | 15:00

bottom of page